Harghita – Miercurea Ciuc

Lista executorilor judecatoresti din judetul Harghita

Camera Executorilor judecatoresti de pe langa Curtea de Apel Targu Mures
Nume Adresa Numar de telefon Adresa email
Sarig Attila Miercurea Ciuc , Str. Gh. Doja, nr. 11, et. 1, ap. 1, tel/fax 0266.371.336, 0744.985.611 sarig@cameramures.com
Szilagyi Erzsebet Miercurea Ciuc , Str. N. Bălcescu, nr. 2/12, tel/fax 0266.314.956, 0740.021.800 szilagyi@cameramures.com
Cotfas Marin Cornel Topliţa , Str. Miron Cristea, bl. D, sc.1, ap.1 tel/fax 0266.341.200, 0744.472.481, 0723.510.722 cotfas@cameramures.com
Biro Mihaiu Odorheiu Secuiesc , Str. Tamasi Aron nr. 12/7 tel/fax 0266.213.044, 0721.475.675 biro@cameramures.com
Mihalcescu Elvira Mariana Odorheiu Secuiesc , Str. Bethlen Gabor, nr. 4/1, tel. 0266.210.335, Fax2mail: 0366.816.549, 0745.155.088 mihalcescu@cameramures.com
Peter Istvan Gheorgheni , Cartierul Florilor, bl. 43, sc. E, ap. 1, tel. 0266.361.267, Fax2mail: 0366.818.797, 0756.252.469 peter@cameramures.com

TRANSILVANIA Recuperari Creante Cluj-Napoca

Google PageRank Checker